باگستاخی آموزشی دانشگاه دانشگاه دانشگاه آزاد اسلامی

باگستاخی: آموزشی دانشگاه دانشگاه دانشگاه آزاد اسلامی تغییر تصدی سرپرست دانشگاه آزاد تحولات دانشگاه علی اکبر ولایتی حمید میرزاده

گت بلاگز اخبار حوادث حادثه‌ای که جان بازیگر مشهور را به خطر انداخت

جواد افشار گفت: هنگامی که گرجستانی بر درخت تکیه زد و چشمانش را بست ناگهان شاخه درخت شکسته و او افتاد ولی خدا رحم کرد و پایش در شاخه ای گیر کرده و در هوا و زمین

حادثه‌ای که جان بازیگر مشهور را به خطر انداخت

اتفاق ای که جان بازیگر مشهور را به خطر انداخت

عبارات مهم : سریال

جواد افشار گفت: هنگامی که گرجستانی بر درخت تکیه زد و چشمانش را بست ناگهان شاخه درخت شکسته و او افتاد ولی خدا رحم کرد و پایش در شاخه ای گیر کرده و در هوا و زمین آویزان شد همه شتابان به دنبال او رفته و نجاتش دادیم و خوشحال بودیم از این که خدا او را جهت ما حفظ کرده است.

میزان نوشت: جواد افشار کارگردان «آنام» به شرح تولید این سریال و مسائلی که وجود داشت اشاره و بیان کرد: آنام مشکل های زیادی در تولید داشت با توجه به محدودیت ها و پرسشها مالی که پیش رو داشتیم تلاش کردیم این پرسشها را تحمل کنیم تا خروجی بهتری داشته باشیم به همین علت به آذربایجان رفته و در روستاهای محروم و دورافتاده با مشکل های بسیار زیاد، محدودیت ها و محرومیت ها توانستیم تصویرهای قشنگ و خروجی خوب و قصه های ناب روایت کنیم که جهت مخاطب تازگی داشته باشد و دوستش داشته باشد که خوشبختانه این اتفاق روی داد.

وی راجع به اینکه فیلمبرداری در آذربایجان علت خاصی دارد یا خود او آذری است افزود: همه آذری ها را دوست دارم و دوستان زیادی در آذربایجان، اتبریز، ارومیه و اردبیل دارم ولی آذری نیستم بلکه اهل قم هستم.

حادثه‌ای که جان بازیگر مشهور را به خطر انداخت

این کارگردان به بیان خاطره ای از سریال آنام پرداخت و توضیح داد: هنگامی که سکانس فوت خان با بازی سیروس گرجستانی را ضبط می کردیم این هنرمند باید روی درخت می نشست و ساز می نواخت و به آرامی در همان حال با تکیه بر درخت چشمانش بسته می شد و فوت می کرد. ضبط این صحنه را کلید زدیم و هنگامی که گرجستانی بر درخت تکیه زد و چشمانش را بست ناگهان شاخه درخت شکسته و او افتاد ولی خدا رحم کرد و پایش در شاخه ای گیر کرده و در هوا و زمین آویزان شد همه شتابان به دنبال او رفته و او را نجات دادیم و خوشحال بودیم از این که خدا او را جهت ما حفظ کرده است.

افشار به پیشنهاداتی که در حال حاضر جهت فیلمسازی دارد اشاره و خاطرنشان کرد: چند پیشنهاد مطرح است ولی در حال بررسی هستیم که کدام یک را جهت تولید شروع کنیم و فکر می کنم در هفته های آینده ساخت یکی از آن ها را شروع کنیم.

جواد افشار گفت: هنگامی که گرجستانی بر درخت تکیه زد و چشمانش را بست ناگهان شاخه درخت شکسته و او افتاد ولی خدا رحم کرد و پایش در شاخه ای گیر کرده و در هوا و زمین

واژه های کلیدی: سریال | کارگردان | آذربایجان | جواد افشار | آذربایجان | جواد افشار کارگردان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog