باگستاخی آموزشی دانشگاه دانشگاه دانشگاه آزاد اسلامی

باگستاخی: آموزشی دانشگاه دانشگاه دانشگاه آزاد اسلامی تغییر تصدی سرپرست دانشگاه آزاد تحولات دانشگاه علی اکبر ولایتی حمید میرزاده

گت بلاگز علمی پزشکی عوض کردن تصدی دانشگاه آزاد در جهت استفاده از ظرفیت‌ها ، ارتقاء دانشگاه آزاد محتاج یک تحول اساسی است

رییس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: عوض کردن تصدی دانشگاه آزاد در جهت استفاده از ظرفیت این دانشگاه و ارتقای کیفیت آموزشی و پژوهشی هست.

عوض کردن تصدی دانشگاه آزاد در جهت استفاده از ظرفیت‌ها ، ارتقاء دانشگاه آزاد محتاج یک تحول اساسی است

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهیگروه علمی پزشكی گروه تحریریه سایت جوان؛ علی اکبر ولایتی رییس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی در گفت وگو با مجله خبری با اشاره به تحولات انجام شده است در سطح مدیریت این دانشگاه اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی یکی از بزرگترین مجموعه های آموزشی دنیا محسوب می شود و این مرکز از یادگارهای امام راحل (ره) است و مقام معظم رهبری عنایتی خاص به این دانشگاه دارد و ایشان توقع دارد که دانشگاه آزاد روز به روز ارتقای کیفی پیدا کند.
وی ادامه داد: این تحولات مورد انتظار به شکل مناسب ساماندهی می شود تا شاهد ارتقای این دانشگاه باشیم. افرادی که از این مرکز آموزشی فارغ التحصیل می شوند افتخارشان این بوده که در دانشگاه آزاد تحصیل کرده اند.

عبارات مهم : آموزشی

ولایتی ادامه داد: با توجه به تحولات این دانشگاه به درخواست ۴ عضو هیات امنا جلسه فوق العاده ای تشکیل و بحث های فراوانی انجام گرفت و ضمن تقدیر از زحمات مردها جاسبی و میرزاده به وی یک وقت یک هفته ای جهت استعفا داده شده است است که در غیر این صورت وی از این منصب برکنار و بنا بر اساسنامه یک سرپرست موقت تعیین می گردد تا شورای عالی انقلاب فرهنگی به پیشنهاد ما رای مثبت دهد. در این صورت دوره تصدی نوریان که سابقه طولانی در کارهای اجرایی دارد به آخر می رسد.
وی تاکید کرد: ما انتظار تحول در دانشگاه آزاد را داریم تا در کارهای آموزشی و پژوهشی کیفیتش ارتقا یابد و گوی سبقت را از دیگران برباید و این کار محتاج یک تحول اساسی است.
وی یادآور شد: مردها جاسبی و میرزاده در این مدت زحمات فراوانی کشیدند، ولی باید افرادی تصدی این دانشگاه را در دست گیرند که از ظرفیت عظیم این مرکز آموزشی که متعلق به مردم و نظام است استفاده و استعدادهای بالقوه را بالفعل کنند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: آموزشی | دانشگاه | دانشگاه | دانشگاه آزاد اسلامی | تغییر تصدی سرپرست دانشگاه آزاد | تحولات دانشگاه | علی اکبر ولایتی | حمید میرزاده

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog